USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk My Paradiso Curacao Willemstad My Paradiso Curacao Willemstad Español MY Paradiso Curaçao Willemstad Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar My Paradiso Curacao Willemstad Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

My Paradiso Curacao

ex. Paradiso Chikitu Little Paradise

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

32

My Paradiso Curacao

 Wi-Fi
 Γρήγορο check-in/ -out
 Πισίνα

Θερμαινόμενη πισίνα

 Κατάλληλο για παιδιά

Βρεφικές κούνιες

 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα My Paradiso Curacao Βίλλεμσταντ 90 τ.μ. Προσφέρει θέα στον κήπο και απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από την Παραλία Mambo. Αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Το Landhuis Chobolobo απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Επιπλέον, στο μπάνιο μπορείτε να χρησιμοποιήσετε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Η μικρή κουζίνα του διαμερίσματος My Paradiso Curacao είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη για την άνεσή σας. Ο σταθμός λεωφορείων Polkastraat βρίσκεται σε απόσταση μόνο 200 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Twin Divers Curacao
    750 μ.
  • Wet & Wild Beach Club
    950 μ.
  • Renaissance Mall and Rif Fort
    900 μ.
  • Princess Casino
    700 μ.
  • Misa di Koraalspecht
    450 μ.
  • Postal Museum
    950 μ.
  • The Wreck of Air Aruba P4-YSA
    400 μ.
  • η Παραλία Mambo
    750 μ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Κουρακάο
    15 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • VIP check-in/ -out
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Βραστήρας
  • Κουζινικά είδη

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Ρηχή πισίνα

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος
  • Πλυντήριο ρούχων
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Βρεφικές κούνιες

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:30
Check-out: από 10:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα My Paradiso Curacao;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα My Paradiso Curacao αποτελεί 109$.
  • Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα My Paradiso Curacao;

    Το το διαμέρισμα My Paradiso Curacao παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
My Paradiso Curacao, Κουρασάο

Koraalspechtweg, Βίλλεμσταντ, Κουρασάο

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © lesserantilleshotels.com

All rights reserved